Hľadáte kompaktný ohrievač, konvektor alebo olejový radiátor? Poprípade uvažujete o kúpe nástenného radiátora? Hodil by sa vám ohrievač do studenej a vlhkej kúpeľne? V našej ponuke si môžete vybrať z mnohých produktov vykurovacej techniky! Veríme v kvalitu a dostupné ceny, aby ste mohli získať naše výrobky za rozumnú cenu s rýchlym doručením! A ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis, radi vám so všetkým pomôžu! Každý pracovný deň medzi 8:00-16:00. Emailová adresa: [email protected]

 

A teraz sa pozrite na náš výber produktov!😊👇

 

Elektrický mini ohrievač

Elektrický mini ohrievač1

S týmto Elektrickým mini ohrievačom si môžete za krátky čas vytvoriť príjemné teplo! Vezmite si ho tam, kde ho práve potrebujete, a užite si príjemné teplo! Ideálna voľba pre menšie miestnosti, kúpeľne, vedľa sedačky, prípadne do dielne, garáže. Premeňte chladnejšie kúty svojho domova na príjemné teplé miesto s Elektrickým mini ohrievačom!

VIAC O PRODUKTE

 

Nástenný ventilátorový ohrievač

Nástenný ventilátorový ohrievač 1Nástenný ventilátorový ohrievač je praktické, moderné a pútavé riešenie! Je možné ho namontovať na stenu a tak nezaberie veľa miesta, takže je ideálnou voľbou aj do menších bytov! Môžete si vybrať medzi 1 000 W alebo 2 000 W vykurovacím stupňom. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí elektrický termostat, detekcia otvorenia okna a možnosť nastavenia týždenného programu. Za pomoci diaľkového ovládača môžete ľahko a pohodlne ovládať ohrievač z diaľky!

VIAC O PRODUKTE

 

Tepelný konvektor Home turbo

Tepelný konvektor Home turbo1

 Tepelný konvektor Home turbo je perfektnou voľbou nielen pre domáce použitie, ale aj pre víkendové domy a chaty.

 Má 3 prepínateľné stupne tepelného výkonu 750 W, 1250 W a 2000 W. Voľne stojaci konvektorový ohrievač zaručuje bezpečné používanie, pretože v prípade prehriatia sa automaticky vypne.

VIAC O PRODUKTE

 

Elektrický nástenný sušiak uterákov

Elektrický nástenný sušiak uterákov1

Ťažko sa sušiace uteráky? Studená a vlhká kúpeľňa? Plesnivé steny? Tento praktický Nástenný sušiak uterákov ponúka riešenie týchto problémov! S jeho pomocou môžete skrátiť dobu schnutia uterákov a vytvoriť príjemné teplo aj v kúpeľni! Má 5 nosných tyčí, aby sa pohodlne zmestili všetky uteráky! Jeho inštalácia je jednoduchá.

VIAC O PRODUKTE

 

Elektrický sušiak na prádlo a uteráky

Elektrický sušiak na prádlo a uteráky1

V chladnejšom počasí zostáva vaše prádlo vlhké aj viac dní? Ani neviete, kam ich zavesiť, pretože oblečenie visí už na každom existujúcom mieste, na radiátoroch a aj na dverách? Získajte tento super Elektrický sušiak na prádlo a uteráky, s ktorým si skrátite dobu sušenia! Vďaka rýchlemu schnutiu môžete usušiť viac prádla! Nech nie je viac problém so sušením vypratého prádla a viacdňové čakanie na úplné vysušenie!

VIAC O PRODUKTE

 

Nástenný ohrievač na terasu – 2000W

Nástenný ohrievač na terasu – 2000W

S pomocou Nástenného ohrievača na terasu si môžete vychutnať možnosti využitia terasy aj v chladnejšom počasí! Vďaka technológii kremenného vykurovacieho vlákna sa rýchlo zohreje, takže si môžete sálavé teplo užiť takmer okamžite. V daždivom jesennom alebo zimnom dni výborne vyhreje stredne veľkú terasu (max. 20 m²).

VIAC O PRODUKTE

Ak ste si tu nenašli to, čo hľadáte, kliknite na tlačidlo nižšie a vyberte si produkt, ktorý sa vám páči!

EŠTE VIAC PRODUKTOV

O týchto produktoch ste sa mohli dočítať v článku

 

 

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

Nástenný ventilátorový ohrievač
59,90 

Nástenný ventilátorový ohrievač môže byť praktickým riešením pre každý byt, ale aj pre rekreačné domy alebo chaty. Vykuruje miestnosti ľahko a rýchlo. Môžete si zvoliť medzi 1000 W alebo 2000 W stupňami ohrevu. Nástenný ventilátorový ohrievač zaručuje bezpečné použitie,...

Tepelný konvektor Home turbo
75,90 

Tepelný konvektor Home turbo má 3 prepínateľné stupne tepelného výkonu 750 W, 1250 W a 2000 W. Úrovne vykurovania: 750 W / 1250 W / 2000 W Ovládanie termostatom Vstavaný ventilátor: turboventilátor Voľne stojaci konvektorový ohrievač zaručuje bezpečné používani...

Elektrický nástenný sušiak uterákov
35,90 

V zimnom období sa uteráky ťažko sušia? Alebo nemáte v kúpeľni radiátor? Pripevnite ho na stenu a budete mať uteráky vždy suché a nahriate! Uteráky nielen vysuší skôr, ale budete mať v kúpeľni aj príjemné teplo! Už žiadne zapáchajúce mokré uteráky a studená kúpeľňa!

Elektrický sušiak na prádlo a uteráky
60,90 

Sušenie oblečenia v byte nie je ľahká úloha a môže trvať aj niekoľko dní, kým prádlo úplne vaschne. V skutočnosti, ak necháte mokré oblečenie na sušiako príliš dlho, môže mať nepríjemný zápach ... Potrebovali by ste rýchle riešenie? Ukážeme vám, ako sa dá urýchliť tento...

Nástenný ohrievač na terasu - 2000W
34,90 

S pomocou Nástenného ohrievač na terasu si môžete vychutnať možnosti využitia terasy aj v chladnejšom počasí! V daždivom jesennom alebo zimnom dni vyhreje stredne veľkú terasu (max. 20 m²). Vďaka technológii kremenného vykurovacieho vlákna sa rýchlo zohreje, takže si m...

Vážení zákazníci! Vzhľadom na naše zmenené otváracie hodiny počas sviatkov, budú Vaše objednávky vybavované postupne až po 4. januári 2022. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť. Prajeme Vám príjemné sviatky a šťastný nový rok!
00 deň 00 hodín 00 min 00 sek