Posledné dva roky neboli pre nikoho ľahké. Svet sa obrátil hore nohami, veľa ľudí prišlo o prácu a finančnú stabilitu, takže peniaze a šetrenie sa možno ešte viac stali ústrednou témou tohto roka. Blížia sa Vianoce, ktoré sú sviatkami lásky a je iba málo rodín, kde by pod stromčekom neskončil aspoň malý darček. Ak tento rok nechcete alebo nemôžete minúť menší majetok na darčeky, nezúfajte! Teraz som vám priniesol niekoľko super cenovo dostupných darčekov, ktoré vám určite prinesú veľa zábavy, no nebudú vás stáť všetky peniaze. Zaujímajú vás tohtoročné top nápady na najvýhodnejšie darčeky? 💰 Ukážeme vám ich! 👇

MultiColor Dekoratívny LED pás

Tento super MultiColor Dekoratívny LED pás môže byť perfektným darčekom pre takmer každého! Moderné a honosné osvetlenie, ktoré vyzerá dobre v každej domácnosti! Jeho farbu je možné upraviť stlačením tlačidla, takže zmení celkový vzhľad a atmosféru miestnosti! Skutočne jedinečný darček!

 

MultiColor Dekoratívny LED pás

Moderný, užitočný a praktický darček, ktorým urobíte radosť takmer každému.

pOZRIEM SI led pás!


24K zlatá ruža

24K zlatá ruža je skutočne romantickým darčekom najmä pre ženy! Ruža bola po stáročia symbolom lásky, ktorá má teraz vzhľad, ktorý je nielen jedinečný a skutočne krásny, ale aj nadčasový! Preto je táto nikdy nevädnúca ruža ideálna na vyjadrenie vašej nekonečnej lásky! Precízne vytvorený kvet je klasický, no zároveň moderný a ohromujúci 24K zlatá ruža

Ak chcete vyjadriť svoju lásku a náklonnosť, darujte svojmu partnerovi takúto nadčasovú, romantickú ružu.

Pozriem si ružu!


Ručná mini zváračka na fólie

Praktický darček, ktorý potrebuje naozaj každá domácnosť!Ručnou mini zváračkou na fólie sa dajú otvorené vrecúška bleskovo zalepiť, takže potraviny a pochutiny si zachovajú čerstvosť a kvalitu. Navyše môže hrať veľkú úlohu aj pri udržiavaní čistoty v kuchyni. Zamyslime sa nad tým! Jeden zlý pohyb a cestoviny alebo ryža sa vysypú, čo je dosť nepríjemné.

Ručná mini zváračka na fólie

Ak poznáte niekoho, kto nenávidí plytvanie, potom budete mať určite veľký úspech, ak ho prekvapíte touto praktickou zváračkou na fólie!

Pozriem si zváračku na fólie!


Elektrická brúska na nože, nožnice a skrutkovače

Otupené čepele, nepoužiteľne opotrebované nože? Neexistuje kuchyňa, kde by to nebol problém! Ak máte známeho, ktorý trávi veľa času v kuchyni, potom je táto praktická Elektrická brúska na nože, nožnice a skrutkovače pre neho ideálnym darčekom! S jej pomocou môže každý ľahko a bezpečne premeniť otupené čepele nožov na ostré ako žiletky, takže s tupými nožmi už nebude mať viac problém!

Elektrická brúska na nože, nožnice a skrutkovače

Nájde svoje miesto v každej kuchyni! Ideálny darček aj pre skutočné gazdinky!

pozriem si brúsku!


Inteligentná kľúčenka

Poznáte niekoho, kto by stratil aj vlastnú hlavu, keby mohol? 😁 Ak áno, tak ho prekvapte s touto úžastnou Inteligentnou kľúčenkou, s ktorou odteraz už nič nestratí z dohľadu! Dá sa použiť na tašku, peňaženku, kľúč, alebo dokonca aj na obojok domáceho maznáčika! Toto malé zariadenie neustále komunikuje s telefónom prostredníctvom svojho bluetooth pripojenia, takže vaše najdôležitejšie veci môžu byť vždy v bezpečí. Jednoduché, ale skvelé!

Inteligentná kľúčenka (pre iOS a Android)

Užitočný a praktický darček pre tých, ktorí vždy stratia alebo zabudnú, kam odložili svoje veci.

Pozriem si kľúčenku!


LED osvetlenie WC

S týmto LED osvetlením WC môžete vylepšiť toaletu vášho známeho. Moderné osvetlenie vyzerá dobre a má aj pohybový senzor, takže nemusíte ho stále zapnúť! V noci, v tme je cestou na záchod obzvlášť užitočné, pretože ukazuje smer, no pri tom nevyháňa spánok z očí.

LED osvetlenie WC

Tento moderný a praktický prístroj by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni!

Pozriem si LED osvetlenie WC!


Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV

Smart TV bez veľkých výdavkov? Áno! S Bezdrôtovým prijímačom AnyCast pre TV bleskovo vylepšíte svoj starý televízor! Prijímač AnyCast pre TV bezdrôtovo komunikuje skoro s akýmkoľvek zariadením, či už je to tablet, smartfón, notebook alebo počítač. Inštalácia je jednoduchá a rýchla! Jednoducho pripojte tento prijímač do HDMI vstupu na TV a potom sa pripojte k nemu cez WiFi sieť.

Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV

Odteraz si každý môže užívať výhody smart televízorov!

pozriem si Bezdrôtový prijímač pre TV!


LCD Digitálny zápisník

Uľahčite si písanie poznámok, zanechávanie správ rodine a písanie pripomienok pomocou LCD Digitálného zápisníka! Praktické a pohodlné riešenie pre každodenné použitie. Vďaka jednoduchému použitiu ho hravo zvládnu aj tí najmenší! Nepotrebujete používať ceruzky, perá a papier, keďže tento digitálny zápisník ponúka modernejšie riešenie hoc aj pre deti!

LCD Digitálny zápisník

Všetky dôležité poznámky môžete mať vždy pred očami! Perfektný darček (aj) pre zábudlivejších známych! 🙂

pozriem si Digitálny zápisník!


Dobrý darček nemusí byť drahý! Vyberte si z našich cenovo výhodných darčekov, ktoré vám ušetria peniaze ale aj urobia radosť! 🤗🎁

Príjemné sviatky! 🎄

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

MultiColor Dekoratívny LED pás
11,90 
-10%
10,71 

Radi by ste vyzdobili svoj domov originálnym, kreatívnym spôsobom? Máte v obľube špeciálne, jedinečné, výnimočné veci?  Získajte MultiColor Dekoratívny LED pásik, pomocou ktorého môžete jednoduchým a nákladovo efektívnym spôsobom zmeniť osvietenie, vzhľad a atmosféru Váš...

24K zlatá ruža
5,90 
-10%
5,31 

Hľadáte skutočne super a špeciálny darček pre svoju milovanú osobu?  Nehľadajte ďalej! S touto 24K zlatou ružou sa nemôžete pomýliť! Ruža je už po storočia symbolom lásky a citu. Touto 24 karátovou pozlátenou ružou zložíte svoju milovanú určite z nôh! Momentálne je...

Ručná mini zváračka na fólie
2,90 
-10%
2,61 

Nezjedli ste všetky chipsy? Vždy čerstvé potraviny, ktoré nestrácajú vitamíny, chuť, farbu ani tvar! Skvelá kuchynská pomôcka so širokým využitím - uzavreté potraviny sú bezpečne chránené pred baktériami a nečistotami z okolia. Veľmi vhodné na balenie balíčkov, desiaty č...

Elektrická brúska na nože, nožnice a skrutkovače
5,90 
-10%
5,31 

Tiež sa neustále stretávate s tupými nožmi či nožnicami? Nielenže je to problém, ale je to tiež nebezpečné! S univerzálnou elektrickou brúskou všetko vyriešite. Nožom, nožniciam, aj ďalším nástrojom zaistí dokonale nabrúsené ostrie pod správnym uhlom. Brúska je napájan...

Inteligentná kľúčenka (pre iOS a Android)
4,90 
-10%
4,41 

Stáva sa Vám, že hľadáte kľúče? Zabudli ste kde ste nechali tašku alebo telefón? S touto kľúčenkou Vám hľadanie pôjde ľahšie! Múdra kľúčenka je úsporná, komunikuje s najnovším rozhraním Bluetooth 4.0, takže už nestratíte z očí svoje cenné, ale ľahko stratiteľné veci!

LED osvetlenie WC
5,90 
-10%
5,31 

Moderný luxusný byt s LED bez elektrikára? Je to možné! Je tu drobnosť, ktorá nielen osvieži vašu kúpeľňu, ale vie ešte omnoho viac!

Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV
11,90 
-10%
10,71 

Nemáš smart TV, no rád by si ho naučil novým trikom? Žiadny problém! Je tu ultra-lacný gadget, ktorý tvôj televízor premení na smart TV Celá rodina môže spolu pozerať filmy a používať internet z pohodlia svojej pohovky!

LCD Digitálny zápisník
7,90 
-10%
7,11 

Uľahčili by ste si písanie poznámok, zanechávanie správ rodine, písanie pripomienok? Teraz to zvládnete s LCD Digitálnym zápisníkom! Praktické a pohodlné riešenie pre každodenné použitie a zamilujú si ho nielen dospelí, ale aj deti! Je to ideálne riešenie na zanechá...

Vážení zákazníci! Vzhľadom na naše zmenené otváracie hodiny počas sviatkov, budú Vaše objednávky vybavované postupne až po 4. januári 2022. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť. Prajeme Vám príjemné sviatky a šťastný nový rok!
00 deň 00 hodín 00 min 00 sek