Škrabanie v hrdle, kašeľ, krvácanie z nosa? Vedeli ste, že tieto nepríjemné príznaky môže spôsobiť aj príliš suchý vzduch? Počas vykurovacej sezóny môže byť vzduch obzvlášť suchý, čo môže tieto bolestivé prejavy podporovať alebo zosilňovať!

Aké je riešenie? UKÁŽEME VÁM TO! 😉👇

S inovatívnym Ultrazvukovým zvlhčovačom ForTrend si aj vy vytvoríte čistý a svieži vzduch stlačením jediného tlačidla! Zvlhčovanie má nespočetné množstvo priaznivých účinkov, keďže okrem odstránenia vyššie uvedených príznakov prispieva aj k vytvoreniu príjemného pocitu pohody!

Tento zvlhčovač sa rýchlo stane nepostrádateľným doplnkom vašej domácnosti! 😍

ForTrend Ultrahangos párologtató

 

Pridanými arómami prevoniate celý svoj domov a príjemné vône na vás navyše pôsobia blahodarne! Pomôžu vám uvoľniť sa a odpočinúť si, no niektoré vône môžu pomôcť napríklad aj pri bolestiach hlavy alebo stresu! S aromaterapiou môžete dokonca predchádzať jesenným/zimným nachladnutiam alebo urýchliť proces hojenia! Vplyvom zvýšenej vlhkosti sa mení aj pocit tepla, takže je cítiť teplejší vzduch.

Má vaša pokožka tendenciu sa v chladnom počasí vysušovať? Popraskané ruky, posiate malými krvácajúcimi ranami? Zvlhčovanie pôsobí priaznivo aj na pokožku, takže pomáha predchádzať aj týmto nepríjemnostiam!

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením

Vďaka super tichému chodu ho môžete používať aj v noci, určite sa nezobudíte! 😴

Jeho vzhľad je skutočne dekoratívny! Vyznačuje sa čistým a elegantným dizajnom. Vstavané LED diódy fungujú ako super náladové osvetlenie! V tme vyzerajú farby a pohľad na vychádzajúcu paru obzvlášť dobre a na ľudí pôsobia upokojujúco! Vďaka svojmu dizajnu a LED diódam je tento zvlhčovač nielen užitočný, ale aj ideálny na dekoráciu!🤩

Ale presvedčte sa sami, aký skvelý je tento zvlhčovač! 😉👇

Zaobstarajte si aj vy svoj vlastný zvlhčovač a užite si všetky jeho blahodarné účinky!😍

Môže byť váš so zľavou TU!
👇

KÚPIŤ

 

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením
8,90 

Inovatívne riešenie od ForTrendu! Vyčarujte čistý a čerstvý vzduch vo svojej izbe za pár minút a zvýšte svoje pohodlie s ultrazvukovým zvlhčovačom vzduchu ForTrend! Svojmu bytu môžete zapožičať osobitú atmosféru rôznymi vôňami. A vďaka zvýšenej vlhkosti budete mať pri ro...

Ďakujeme, že ste nás kontaktovali! Oznamujeme Vám, že počas vianočných sviatkov bude náš zákaznícky servis nedustupný keďže budeme mať zatvorené. Odpovede na Vaše otázky budeme postupne vybavovať až po 2. januári 2023. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť.
00 deň 00 hodín 00 min 00 sek