Každý rok robím to isté. Blížia sa Vianoce a ja si na poslednú chvíľu trhám vlasy, behám z obchodu do obchodu a hľadám niečo naozaj nápadné a užitočné ako vianočný darček. Doteraz to vždy malo za následok, že som nebola dostatočne opatrná, plytvala som zbytočne časom a kupovala som darčeky, z ktorých sa v podstate naozaj nikto neteší.

Tento rok som sa však rozhodola urobiť všetko inak! V tomto ťažkom období je lepšie vyhnúť sa davom a dlhým radám v obchodoch a preto som sa rozhodla hľadať na internete.

Ani som nečakala, že budem taká rýchla, ale zdá sa, že sa mi za pár dní podarilo nájsť ten najlepší možný darček! 🎁

Nápad na darček, ktorý vám predstavujem, prekonal všetky moje očakávania!

Naša rodina je pomerne veľká a súdržná, snažíme sa byť v kontakte s každým príbuzným, takže týmto šialenstvo pri nakupovaní darčekov len narastá. Neviem, aká veľká je vaša rodina, ale pre nás je toto vianočné obdobie obzvlášť finančne náročné. Je veľmi ťažké nájsť nápaditý, užitočný a jedinečný darček, ktorý by pri tom nestál aj veľa peňazí. Priznám sa, že väčšinou sa mi to ani nepodarí. Pred pár dňami sa však konečne prelomili ľady!

Našiel som darček, ktorý:

  • je jedinečný a veľmi užitočný,
  • jeho pozitívne účinky na zdravie sú nespochybniteľné,
  • svojim príjemným vzhľadom skrášli vaše okolie,
  • ŠETRNÝ K VAŠEJ PEŇAŽENKE!

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením

Keď som to našla, bola som nadšená! Myslím si, že je to tak dobrý nápad, že by ste o tom mali vedieť aj vy! Narazila som na zvlhčovač vzduchu, ktorý vyzerá veľmi elegantne, má skvelú cenu a ešte aj svieti. Keď som ho uvidela, hneď som vedela, že TOTO je perfektný vianočný darček! Objednala som si aj 3 kusy (1 pre seba, 2 darujem ako darček).

Prišlo to veľmi rýchlo a ja som sa nevedela dočkať, kedy to už vyskúšam! Bol to skvelý pocit, konečne som vedela, že svojim darčekom urobím skutočnú radosť. Navyše nie je to iba nejaký štandardný darček ako napríklad parfém (ktorý ani neviem, či sa vôbec bude páčiť), alebo nejaké šaty (a bude to vôbec správna veľkosť?).

Tak som jeden otestovala a musím povedať, že je naozaj senzačný! Základnou funkciou je samozrejme zvlhčovanie vzduchu v miestnosti, no málokto vie, že zlepšuje aj kvalitu vdychovaného vzduchu, na čom podľa mňa veľmi záleží. Najmä v prípade bytu, ktorý sa nachádza vedľa rušnej ulice vo veľkom meste. Žijeme v Budapešti, kde žiaľ vzduch nie je ako typický čerstvý vidiecky vzduch, takže takýto zvlhčovač vzduchu je pre nás naozaj nevyhnutný. Ani neviem, ako sme bez tohto produktu vôbec mohli doteraz žiť.

Ponorila som sa do témy trochu viac a objavil som niekoľko prekvapivých vecí o tom, na čo vštko je zvlhčovač dobrý! Ani nechápem, prečo v byte nie je aspoň jeden kus?!

Ako sa začne vykurovacia sezóna, moje ruky sa začínajú vysušovať a svrbieť a tak to bojujem s bolesťou a svrbení až do jari. Na zvlhčovači vzduchu sa mi teda najviac páči to, že pomáha udržiavať pokožku hydratovanú, takže sa mi ruky nevysušujú. Myslím, že na dermatológa a rôzne krémy na ruky môžeme na chvíľu zabudnúť…🙂

Okrem blahodarných účinkov je mi naozaj sympatický aj jeho vzhľad. Mám rada takéto jednoduché, čisté a moderné veci. Tiež si myslím, že vstavané osvetlenie je skvelý nápad! Má príjemne jemne osvetlenie, ktoré neustále mení farby. Dokáže veľmi zútulniť ktorúkoľvek časť bytu. Och, a keď už hovoríme o atmosfére, TO NAJDÔLEŽITEJŠIE: do vody som nakvapkala trochu arómy a v byte to vytvorilo takú atmosféru, že som sa cítil 2x lepšie! Prevonia celý byt! Milujem to!😍

Ja sa tohto produktu neviem nabažiť, dokonalý darček a dokonca za výhodnú cenu! Myslím si, že lepší darček som nemohla nájsť! Nemôžem sa dočkať, kým uplynú dni do Vianoc a uvidím radosť na tvárach členov mojej rodiny.

Ďakujem, že ste si prečítali môj tip a naozaj dúfam, že som vám mohla pomôcť.

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením
8,90 
-10%
8,01 

Inovatívne riešenie od ForTrendu! Vyčarujte čistý a čerstvý vzduch vo svojej izbe za pár minút a zvýšte svoje pohodlie s ultrazvukovým zvlhčovačom vzduchu ForTrend! Svojmu bytu môžete zapožičať osobitú atmosféru rôznymi vôňami. A vďaka zvýšenej vlhkosti budete mať pri ro...

Vážení zákazníci! Vzhľadom na naše zmenené otváracie hodiny počas sviatkov, budú Vaše objednávky vybavované postupne až po 4. januári 2022. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť. Prajeme Vám príjemné sviatky a šťastný nový rok!
00 deň 00 hodín 00 min 00 sek