Stojíte pred rekonštrukciou, malovaním?
Určite ste sa zamýšlali aj vy nad tým ,že by ste tentoraz nevolali na túto prácu odborníka, ale že by ste vymalovali izby vášho domova vy sám.
Veď predsa sú teraz tak populárne „urob si sám” rekonštrukčné projekty.
Už teraz vám pomôžeme v rozhodnutí! Urobte to!
So správnymi prípravkami a nástrojami môžete skoro všetko vlastnoručne vy- alebo zafarbiť.
Ale na jednu vec je dôležité si daž pozor: Na správny valček na maľovanie!
Na trhu je skoro nekonečne veľa rôznych druhov valčekov na maľovanie, ale vôbec nie je jedno, že ktorý z nich použiť, keďže nevhodne zvolený nástroj, Vám môže spôsobiť veľké nepríjemnosť. Čo presne máme na mysli?
Je ťažké s ním nanášať farbu, farba z nej neustále kvapká, nezmestí sa normálne na užšie ani vyššie položené miesta a mohli by ste to takto ďalej menovať …
Potom samozrejme príde ešte väčšia nepríjemnosť, zoškrabanie rozkvapkanej a rozliatej farby. Je na to zlé aj pomyslieť, že?

Ale mám pre Vás tip! Ak máte záujem, určite čítajte ďalej!

Zjednodušte maľovanie a tým aj renovácie pomocou súpravy Paint Roller Pro – Multifunkčnej sady s maliarskym valčekom!

 

V tejto sade nájdete všetko, čo budete počas maľovania potrebovať!
Malý valec, veľký valec, predlžovacia rukoväť, špeciálne navrhnutý nástroj na maľovanie rohov, zásobník na farbu a odkladacia vanička.
Prečo je tento nástroj taký super?
  • Pretože vďaka dizajnu s bočným plnením nemusíte valce a nástroje na maľovanie neustále ponárať do farby, nekvapká ani nešpliecha. Takto sa nemusíte báť následného čistenia.
  • Menší a väčší rozmer valčeka vám dáva príležitosť použiť špeciálné nástroje, ktoré sú prispôsobené konkrétnym podmienkam a miestu maľovania.
  • Vďaka nástroju na malovanie rohov bude ich maľovanie zábava a vďaka predlžovacej rukoväti maľovanie vyšších miest tiež iba detskou hrou.
  • Valec s bočným plnením umožňuje na jedno naplnenie natrieť až 25 m² povrchu. A to je už niečo!
Teraz poznáte tajomstvo dokonalého maľovania! Neváhajte sa zapojiť do renovácie, tu nájdete ten pravý nástroj na maľovanie!

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

Už len
21 kusov
zostalo!
Momentálne
28
ľudí si prezerá!

Čaká Vás maľovanie, renovácia bytu? Chceli by ste to rýchlo, ľahšie a bez zbytočného upratovania?  Objednajte si Paint Roller Pro - Multifunkčnú sadu s maliarskym valčekom, ktorá Vám zaručene uľahčí...

Vážení zákazníci! Oznamujeme Vám, že nezávisle od situácie vzniknutej v dôsledku koronavírusu, je naša spoločnosť naďalej v prevádzke. Čakáme na Vaše objednávky. S pozdravom: team Pandabazar
00 nap 00 óra 00 perc 00 mp