Nápady na darčeky pre mužov – Top tipy na vianoce! 

Nájsť perfektný darček nie je nikdy ľahká úloha. Najmä pokiaľ ide o mužov, však? 🙃 My ženy máme radosť zo všetkého! Novinka z dekoratívnej kozmetiky, doplnok do kuchyne, nejaká roztomilá dekorácia? My by sme z nich hociktoré radi uvideli pod stromčekom! Nie je však také ľahké zaujať chlapov!

Ale teraz Vám ukážeme pár top vianočných tipov, s ktorými sa určite netrafíte vedľa!

🤓 Pre elegantných

Luxusná darčeková sada je ideálnou voľbou pre klasických, skutočných mužov! Set pozostáva z klasických hodiniek, elegantnej peňaženky, 120 cm dlhého opasku, štýlových slnečných okuliarov, prívesku na kľúče a pera. Elegantné, moderné a štýlové.

Luxusná darčeková sada pre mužov

Darčeková krabička navyše dodá vášmu darčeku skutočne jedinečný vzhľad!

Pozriem is


🍺 Pre párty typov

Máte v kruhu Vašich známych mužov, ktorý obľubujú nekaždodenné, extravagantnejšie, coll veci?  Ak je Vaša odpoveď áno, potom sa im Guľa – Domáci výčap na pivo s chladením bude náramne páčiť! Tento praktický a moderný výčap vo forme gule rozhýbe každú párty! A hoci súčasná situácia neumožňuje organizovať veľké zhromaždenia, na ďalšom stretnutí bude určite stredobodom pozornosti! Udržiava nápoje chladné, je neuveriteľne cool a dokonca uľahčuje prácu hostiteľa, pretože sa nemusí zapodievať nalievaním nápojov, každý si môže naplniť svoj pohár sám!

Guľa – Domáci výčap na pivo s chladením

Jedinečné, nápadité a vyzerá neskutočne dobre! Prekvapte svojho blízkeho týmto výčapom na pivo!

Pozriem is


👨‍🔧 Pre kutilov

Ak máte dočinenia so skutočným domácim majstrom, nemôžete si vybrať lepší darček ako Profesionálnu šablónu na prenos tvaru – Duplikátor! S jeho pomocou môže byť rekonštrukcia domu ešte plynulejšia, pretože rezanie dlaždíc, linolea, kobercov alebo laminátových podláh na mieru už nebude žiaden problém. Jeho použitie je super jednoduché a profesionálna práca je zaručená. Za tento dar vám bude veľmi vďačný, však uvidíte!

Profesionálna šablóna na prenos tvaru - Duplikátor

S touto Profesionálnou šablónou na prenos tvaru môže váš známy, ktorý sa venuje kutilstvu, merať presne v každej situácii!

Pozriem is


📺 Pre milovníkov inteligentných pomôcok

Aj vy máte medzi známymi muža, ktorý sa dostáva do eufórie zo všetkých inteligentných výdobytkov? Prekvapte ho super TV smart stickom! Smart TV má nespočetné množstvo výhod, ktoré si teraz môžete užívať bez obrovských výdavkov! Tento Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV dokáže zinteligentniť váš starý televízor – všetko, čo potrebujete, je smartfón a televízor s USB portom! Sledovanie filmov, surfovanie po internete, hry na veľkej obrazovke? SAMOZREJME! To je ale super vec!

 Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV

Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV je naozaj užitočný darček pre fanúšikov techniky!

Pozriem is


🌟 Pre dizajnérov

Pravdepodobne máte aj vy známeho, ktorý miluje svetlá a náladové osvetlenie. MultiColor Dekoratívny LED pás je skutočne moderný, jedinečný a exkluzívny bytový doplnok! Jeho farbu a s ňou aj atmosféru a vzhľad miestnosti zmeníte stlačením tlačidla. LED osvetlenie skvele poslúži umiestnené pod posteľou, vedľa kuchynskej linky alebo za televízorom, no dá sa ním ozdobiť aj mnoho iných prvkov domu.

MultiColor Dekoratívny LED pás

Romantická, intímna alebo párty atmosféra iba stlačením tlačidla!

Pozriem is


🚗 Pre milovníkov áut

Muži, ktorí skutočne milujú svoje autá, nešetria čas, keď príde na čistenie auta! Ak máte aj vy známeho, ktorý rád udržiava svoje auto v čistote, prekvapte ho týmto praktickým Ručným autovysávačom, ktorý mu uľahčí prácu! Vďaka svojmu dizajnu sa dostane aj do tých najmenších priestorov a na udržanie čistoty kožených a čalúnených častí auta výborne poslúži aj na tento účel navrhnutá nasaditeľná sacia trubica, ktorá je taktiež príslušenstvom.

Kézi autós porszívó

Užitočný darček, s ktorým u milovníka áut nemôžete pochybiť.

Pozriem is


Dúfam, že som trochu pomohla! 😊Veselé Vianoce!🎄🎁 

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

Ručný autovysávač
7,90 
-10%
7,11 

Chceli by ste, aby bol interiér vášho auta vždy čistý? Omrvinky, psie chlpy alebo iné nečistoty? Je ťažké ich vyčistiť klasickým vysávačom? Tu je lepšie riešenie! Vyskúšajte Ručný autovysávač! Jeho použitie je jednoduché, rýchle a výsledok dokonalý. Vďaka svojmu...

MultiColor Dekoratívny LED pás
11,90 
-10%
10,71 

Radi by ste vyzdobili svoj domov originálnym, kreatívnym spôsobom? Máte v obľube špeciálne, jedinečné, výnimočné veci?  Získajte MultiColor Dekoratívny LED pásik, pomocou ktorého môžete jednoduchým a nákladovo efektívnym spôsobom zmeniť osvietenie, vzhľad a atmosféru Váš...

Bezdrôtový prijímač AnyCast pre TV
11,90 
-10%
10,71 

Nemáš smart TV, no rád by si ho naučil novým trikom? Žiadny problém! Je tu ultra-lacný gadget, ktorý tvôj televízor premení na smart TV Celá rodina môže spolu pozerať filmy a používať internet z pohodlia svojej pohovky!

Profesionálna šablóna na prenos tvaru - Duplikátor
8,00 

Chystáte sa renovovať svoj dom, a chcete aby všetko prebehlo hladko? Ale ako kopírovať a preniesť tvary pri nepravidelných predmetoch? 😫 Riešením je Profesionálna šablóna na prenos tvaru. Vďaka tejto pomôcke prenesiete akékoľvek tvary, ktoré sú ťažko označiteľné. Potom...

Guľa - Domáci výčap na pivo s chladením
41,50 
-10%
37,35 

Ohromte svojich priateľov na budúcej grilovačke alebo oslave týmto mini výčapom so skvostným dizajnom! Načapujte si po obede či pri grilovaní osviežujúce pivo či iný nápoj s týmto domácim výčapom! Vnútri má samostatnú nádobku na ľad, ktorý udržuje nápoje schladené bez rie...

Luxusná darčeková sada pre mužov
21,90 
-9%
19,71 

Blížiace sa narodeniny, meniny, výročie alebo iná významná príležitosť? Nájsť a vybrať darček je ťažké, ale dobrý darček ešte ťažšie! Špeciálne pre mužov… 🙃 Nehľadajte ďalej! Luxusná darčeková sada je ohromujúcim darčekom pre každého muža! Tento set, pozostávajúci z...

Vážení zákazníci! Vzhľadom na naše zmenené otváracie hodiny počas sviatkov, budú Vaše objednávky vybavované postupne až po 4. januári 2022. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť. Prajeme Vám príjemné sviatky a šťastný nový rok!
00 deň 00 hodín 00 min 00 sek