Vianoce sa nebezpečne blížia, no vy stále neviete, čím prekvapiť svojich starších blízkych ? Myslím, že ste od nich aj vy veľakrát počuli vety typu: „Nič nekupujte!“ alebo „Nič nepotrebujem!“.

Neverte im! Určite sú veci, z ktorých by mali radosť, len vám to nechcú prezradiť. Jedna vec je istá: dar, ktorý dávate, by mal byť užitočný!

Pozrite, teraz vám ukážem niekoľko super tipov, ktoré vašim starším blízkym uľahčia každodenný život! Verte tomu, starostlivosť, láskavosť, pozornosť a pomoc nie sú nikdy zlé!

Navliekač a vyzuvák ponožiek

Starobu bohužiaľ sprevádza množstvo znepokojujúcich, nepríjemných telesných symptómov. Pohyby už nie sú také rýchle, bolesti chrbta a pása sa stávajú takmer trvalými. A tieto problémy môžu spôsobiť, že aj tie najmenšie pohyby, ako je ohýbanie sa, sú pekelne bolestivé.

Ak je vám situácia známa a vo vašej rodine je starší človek, ktorý s týmito problémami bojuje, prekvapte ho týmto Navliekačom a vyzuvákom ponožiek ! Tento úžasný nástroj už uľahčil život mnohím ľuďom!

Ponožky si nim vedia obuť v priebehu niekoľkých sekúnd, no a s háčikom v balení si môžu dokonca ľahko obuť a vyzuť aj topánky! Je to veľmi jednoducho použiteľná a neuveriteľná pomôcka!

Navliekač a vyzuvák ponožiek

S Navliekačoma vyzuvákom ponožiek môžete vrátiť radosť z voľného pohybu a nezávislosti!

TENTO ROK DARUJEM NAVLIEKAČ PONOŽIEK!


Neviditeľné naslúchadlo do ucha

Ak máte staršieho blízkeho, ktorý takmer nepočuje, čo mu hovoríte, alebo takmer nepočuje televízor, prekvapte ho Neviditeľným naslúchadlom do ucha! Hoci sa to neráta ako typický vianočný darček, môžete si byť istí, že mu veľmi pomôže!

Tento malý prístroj sa nepozorovane skrýva vo vašich ušiach a zosilňuje akýkoľvek zvuk! Odteraz  sa už obdarovaný nebude musíť na všetko opätovne pýtať, lebo nepočuje!

Neviditeľné naslúchadlo do ucha


Uľahčite týmto Neviditeľným naslúchadlom do ucha každodenný život milovanej osoby!

TENTO ROK DARUJEM NEVIDITEĽNÉ NASLÚCHADLO DO UCHA!


Kompresné podkolienky so zipsom

Naliate, opuchnuté nohy? Neustále bolesti? Existuje riešenie!
Ak máte staršieho blízkeho, ktorého trápia tieto problémy, prekvapte ho týmito super praktickými a pohodlnými Kompresnými podkolienkami so zipsom a skoncujte s nepríjemnosťami!

Kompresné podkolienky sú vhodné na zmiernenie a odstránenie mnohých problémov.
Používanie ponožiek pomáha zlepšiť krvný obeh, predchádzať a liečiť zadržiavanie vody a opuchy nôh. Na prevenciu a liečbu kŕčových žíl sa odporúča aj nosenie kompresných podkolienok!

Kompresné podkolienky so zipsom

Osloboďte svojho milovaného od bolesti a nepohodlia s týmito Kompresnými podkolienkami so zipsom!

TENTO ROK DARUJEM KOMPRESNÉ PODKOLIENKY SO ZIPSOM!


Masážny vankúš

Určite ste už počuli svojho príbuzného „sťažovať sa“, že ho bolí tu alebo tam … Ak vášho blízkeho trápia bolesti svalov, nenájdete nič lepšie, ako Masážny vankúš – rozmaznávajúci darček !

S týmto super Masážnym vankúšom sa dá dobre masírovať akákoľvek časť tela; možno použiť v sede alebo v ľahu! 4 vstavané masážne valčeky pomáhajú uvoľniť svaly a liečiť ich; navyše osviežuje unavené svaly, zlepšuje krvný obeh a podporuje spánok!

Ako môžete vidieť, masáž má nespočetné množstvo blahodarných účinkov, ktoré si bude môcť užiť Váš blízky neobmedzene, slobodne!

Masážny vankúš

Doprajte im hýčkanie, vyberte si Masážny vankúš!

TENTO ROK DARUJEM MASÁŽNY VANKÚŠ!

Super silné madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Pošmyknutie, zakopnutie, strata rovnováhy! Všetky môžu ľahko spôsobiť vážne zranenia! Bojíte sa, že sa to môže kedykoľvek stať vašim starším príbuzným? Vyhnite sa problémom! Darujte im tento rok toto Super silné madlo do kúpeľne a WC s prísavkami !

Najväčšou výhodou tohto madla je, že nevyžaduje trvalú inštaláciu, takže nie je potrebný odborník, demontáž steny, vŕtanie. Vďaka super pevným prísavkám je možné madlo stabilne a bezpečne prichytiť na takmer akýkoľvek povrch a neskôr ho posúvať podľa potreby.

Super silné madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Majte v bezpečí svojich blízkych so Super silným madlom

TENTO ROK DARUJEM SUPER SILNÉ MADLO!

O týchto obsahoch ste čítali v príspevku

Navliekač a vyzuvák ponožiek
7,50 

Ťažko sa Vám zohýna? Robí Vám problém natiahnuť si ponožky?  Objednajte si Navliekač ponožiek, zaručene Vám uľahčí obliekanie! Táto praktická pomôcka umožní natiahnuť si ponožky bez zohýbania a bolesti! Pomáha pri každom fyzickom obmedzení, pri bolestiach, tehotens...

Kompresné podkolienky so zipsom
7,50 

Opuchnuté a unavené nohy? Často Vás bolia? Používaním kvalitných sťahovacích podkolienok sa zbavíte mučivej bolesti nôh! Použitie týchto podkolienok zlepšuje krvný obeh, predchádza a pomáha liečiť opuchy nôh. Odporúča sa aj na prevenciu a liečbu kŕčových žíl! Vďak...

Masážny vankúš
15,90 

Často trpíte bolesťami svalov? Chcete si uľaviť od napätia a kŕčov, ale nemáte čas na maséra? Potom je čas sa liečiť sami! Tento fantastický Masážny vankúš poskytuje rýchlu a účinnú úľavu od svalového napätia a kŕčov, zlepšuje krvný obeh, a uvoľní Vás pred spánkom! V...

Super silné madlo do kúpeľne a WC s prísavkami
4,90 

Ťažko Vám ide vstávanie z vane alebo WC? Riešením by bolo madlo, ale nechcete vŕtaním poškodiť stenu alebo kachličky? V tomto prípade je pre Vás ideálnym riešením toto super silné madlo! Bez zložitej montáže, pričom zabezpečuje stabilné uchytenie vďaka super silným prí...

Vážení zákazníci! Vzhľadom na naše zmenené otváracie hodiny počas sviatkov, budú Vaše objednávky vybavované postupne až po 4. januári 2022. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť. Prajeme Vám príjemné sviatky a šťastný nový rok!
00 deň 00 hodín 00 min 00 sek