Služba Záruka Spokojnosti

 

NEFUNGUJE? SLUŽBA ZÁRUKA SPOKOJNOSTI VÁM UĽAHČÍ A URÝCHLI VYBAVENIE REKLAMÁCIE!

Službu Záruku Spokojnosti sme pre Vás vytvorili pre to, aby sme Vám uľahčili riešenie vrátenia chybného alebo nefunkčného výrobku. Pomocou tejto služby nám môžete chybný tovar bezplatne zaslať späť. Po výmene výrobku Vám ho takisto bezplatne doručíme.

KTO MÔŽE VYUŽIŤ TÚTO SLUŽBU?

Službu môžu využiť všetci naši zákazníci, ktorí si zakúpili tovar v našom internetovom obchode a naznačia svôj úmysel do 5 dní od prevzatia výrobku.

AKO O ŇU MÔŽETE POŽIADAŤ?

Ak je Vami zakúpený výrobok nefunkčný vyplnte formulár k službe Záruka Spokojnosti, alebo požiadajte o pomoc náš zákaznícky servis na tel. čísle: +421 2 3278 4697

AKO NÁM VIETE CHYBNÝ VÝROBOK DORUČIŤ?

Chybný výrobok nám v každom prípade pošlite v pôvodnom balení spolu s prílušenstvom. Za škody spôsobené nedostatočným a nesprávnym balením neručíme. K žiadosti o službu si prosím pripravte:

  • pôvodnú faktúru, alebo jej kópiu k výrobku
  • fotografie o chybnom výrobku

AKO SLUŽBA FUNGUJE?

  1. Vyplňte prosím tento formulár: žiadosť o výmenu tovaru.
  2. Vyplnený formulár a fotky nám pošlite na emailovú adresu: [email protected]
  3. Do 5 pracovných dní odo dňa odoslania žiadosti od Vás náš kurier vyzdvine balíček. Pros’me Vás, aby ste tovar zabalili dôkladne a do balíka vložili aj faktúru. Balík nemusíte adresovať, to zabezpečí náš kuriér na mieste.
  4. Opravený alebo vymenený výrobok Vám doručíme bezplatne späť kuriérom.

ČO V PRÍPADE AK VADA VÝROBKU NESPADÁ POD ZÁRUKU?

Ak počas kontroly reklamovaného tovaru sa zistí, že jeho vada nespadá pod záruku, tak náklady za kontrolu reklamovaného tovaru nie sú spoplatnené, avšak náklady za dopravu v takomto prípade hradí kupujúci. Kurierska služba si účtuje za jednu cestu 3,50€, tzn. tam-späť je to spolu 7€.

DÔLEŽITÉ!

Naša spoločnosť neručí za škody spôsobené stratou informácií. Preto si prosím vždy uložte údaje o výrobkoch ktoré k nám zasielate.

Naša služba Záruka Spokojnosti sa vzťahuje len na vadné alebo nefunkčné produkty. Nie je totožná zo 60 dňovou zárukou na vrátenie tovaru. Túto službu máte možnosť využiť v lehote do 5 dní od doručenia tovaru. V prípade, že nežiadate opravu, ale chcete využiť 60 dňovú záruku na vrátenie tovaru, tak podrobnejšie informácie ako na to nájdete tu: obchodné podmienky

Zatoč a vyhraj!

Zadajte Vašu e-mailovú adresu a zatočte si Kolesom šťastia pre okamžité zľavy!

Poskytnutím e-mailovej adresy a účasťou v hre súhlasím s tým, aby prevádzkovateľ s udanými osobnými údajmi nakladal v súlade s podmienkami GDPR a vlastnými zásadami ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov

Ďakujem, teraz nie
Vážení zákazníci! Oznamujeme Vám, že nezávisle od situácie vzniknutej v dôsledku koronavírusu, je naša spoločnosť naďalej v prevádzke. Čakáme na Vaše objednávky. S pozdravom: team Pandabazar
00 nap 00 óra 00 perc 00 mp